Filistin İslami Direniş Hareketi (Hamas) sözcülerinden Hazım Kasım, hareket adına yaptığı açıklamada siyonist işgalcilerin tehditlerinin Filistin halkını korkutamayacağını, onların tasfiye planlarına ve abluka uygulamasını sürdürmesine karşı Filistin halkının da dönüş yürüyüşü eylemlerini sürdüreceğini dile getirdi.

06-04-2018


Filistin İslami Direniş Hareketi (Hamas) sözcülerinden Hazım Kasım,   ataşehir escort | brazzers hareket adına yaptığı açıklamada siyonist işgalcilerin tehditlerinin Filistin halkını korkutamayacağını, onların tasfiye planlarına ve abluka uygulamasını sürdürmesine karşı Filistin halkının da dönüş yürüyüşü eylemlerini sürdüreceğini dile getirdi.
 
Hazım Kasım kişisel facebook sayfasında yayınladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Direnişçi halkımız ablukayı yarmak için başlattığı Büyük Dönüş Yürüyüşü’nü sürdürmekte ısrarlı ve kararlıdır. Amaçlarını gerçekleştirinceye kadar da devam edecektir.”
 
Hazım Kasım Filistin halkının Gazze’nin doğu sınırlarında gerçekleştirdiği gösterilerle Filistin davasını tasfiye amaçlı hiçbir planın geçmesine izin vermeyeceğini ortaya koyduğunu dile getirdi.
 
Kasım gösterilerin tamamen barışçıl nitelikte olduğunu ancak işgal yönetiminin bu gösterilere darbe vurabilmek için tutarsız iddialara dayanan bir antipropaganda faaliyeti yürüttüğünü vurguladı.
 
(Kaynak: turkish.palinfo.com)

Etiketler : #   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN