İbadet kısmına dünyayı dar etmekle FETÖ ile mücadele edilmez

Gidin başta F.Gülen olmak üzere ihanet takımıyla ne hesabınız varsa görün, fakat alttaki ibadet kesimini rahat bırakın. İbadet kısmına dünyayı dar etmekle FETÖ ile mücadele edilmez. Aksine bu ihanet kısmını güçlendirir.

22-11-2017


FETÖ ile mücadelede mevcut durum maalesef, ihaneti temsil eden üst takım yurtdışında olduğu ve buradakiler deişin başında yurtdışına kaçtığından, onların intikamının ibadet kısmından alınmaya çalışılmasından ibaret görünüyor.
 
Ege'de eşi ve üç çocuğuyla birlikte boğulan öğretmen de belli ki bu durumun kurbanlarından. Yunanistan’a kaçmak üzere bindikleri botun batması sonucu boğularak hayatını kaybedenlerin, hakkındaki FETÖ soruşturmasından ötürü eşiyle birlikte öğretmenlikten ihraç edilen ve bilahare yakalama kararı çıkarılan 40 yaşındaki öğretmen Hüseyin Maden, eşi 36 yaşındaki Nur Maden ve 7, 10 ve 13 yaşlarındaki 3 çocuğu olduğu öğrenildi. Bu acı hadise, Yunanistan devriyesinin Midilli açıklarında 3 çocuğun cesedini bulmasıyla ortaya çıktı.
 
Bu acı olay kadar, üzücü olan bir başka husus da hiçbir medya organının 5 kişilik bu ailenin Ege sularında boğulmasını haberleştirmemesi, görmezden gelmesidir.  
 
Gidin başta F.Gülen olmak üzere ihanet takımıyla ne hesabınız varsa görün, fakat alttaki ibadet kesimini rahat bırakın. İbadet kısmına dünyayı dar etmekle FETÖ ile mücadele edilmez. Aksine bu ihanet kısmını güçlendirir.
 
Bu iş giderek Şib-i Ebi Talib örneğine benzemeye başladı ve kim ne derse desin Müslümanlar olarak bizlerin işin bu boyutuna karşı tepkilerimizi ortaya koymamız gerekir.
 
Cahiliye Araplarının bir kısmının bile sonunda Şib-i Ebi Talib ambargosu zulmüne karşı çıkması ve zulmün sona erdirilmek zorunda kalması hatırlanmalıdır.
 
(Şükrü Hüseyinoğlu / İslam ve Hayat)

Etiketler : #İbadet   #kısmına   #dünyayı   #dar   #etmekle   #FETÖ   #ile   #mücadele   #edilmez   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop