İlkav'ın Gazze için kurban ve yardımları yerine ulaştı

İşgalci İsrail’in Kuşatması Altındaki Gazze İçin Kurban ve Yardımlar Yerine Ulaştı. İlmî ve Kültürel Araştırmalar Vakfı-İLKAV gönüllülerinden toplanan yardımlar ve vekâlet kurbanları Gazze’deki Müslüman kardeşlerimize ulaştırıldı.

26-08-2018


Siyonist İsrail rejiminin ve katil Sisi yönetiminin abluka altında tuttuğu Gazze şeridindeki Filistinli kardeşlerimizle dayanışma için bir nebze de olsa katkı sağlamak adına Ankaralı Müslümanların topladığı nakdî yardımlar ve kurban vekâletleri Gazze’deki yetkili mercîlere ulaştırıldı.

Bu yılki organizasyonda 79 kurban için 7135 Euro ve nakdî yardım için ise 6900 Euro olmak üzere toplam 14035 Euro nakdî yardım toplanmıştır. Allah, emeği geçenlerden razı olsun ve bu ibadetimizi kabul etsin.

İlkav

 

 

 

 

 

 

Etiketler : #İlkav'ın   #Gazze   #için   #kurban   #ve   #yardımları   #yerine   #ulaştı   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop