K.Kılıçdaroğlu'na göre Esed ve hâmileri değil, İdlibliler eli kanlı teröristler

CHP genel başkanı K.Kılıçdaroğlu dün "İdlib'den gelecek olanların tamamı eli kanlı olan insanlar, terör örgütü üyeleri. Bu bir milyon kişi Türkiye'ye gelirse asıl felaketi ülke o zaman yaşar" şeklinde vicdansızca, alçakça bir açıklamaya imza attı.

18-01-2020


İslam ve Hayat

CHP Parti Meclisi, dün K.Kılıçdaroğlu başkanlığında genel merkezde toplandı. Toplantı öncesi konuşan Kemal Kılıçdaroğlu İdlib'de yaşanan insanlık dramına ilişkin şu vicdansız, alçakça açıklamayı yaptı:

"Suriye bölgesinde görev yapan bir kişi bana şunları söyledi: Daha önce Suriye'den kaçıp Türkiye'ye gelenler sade Suriyelilerdi. İdlib'den gelecek olanların tamamı eli kanlı olan insanlar, terör örgütü üyeleri. Bu bir milyon kişi Türkiye'ye gelirse asıl felaketi ülke o zaman seks shop yaşar."

Etiketler : #K.Kılıçdaroğlu'na   #göre   #Esed   #ve   #hâmileri   #değil   #   #İdlibliler   #eli   #kanlı   #teröristler   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop seks shop seks shop seks shop istanbul seks shop istanbul seks shop istanbul sex shop sex toys istanbul izmir sex shop izmir sex shop sex shop izmir sex shop izmir sex shop izmir izmir sex shop bakırköy sex shop kadıköy sex shop ataşehir sex shop