İstanbul Sarıyer - Esenler - Güngören Servisleri

İstanbul'un her ilçesinde sağlam teknik servis hizmetleri sunmaya devam eden Arçelik şirketi müşteri memnuniyeti

13-10-2017


İstanbul'un her ilçesinde sağlam teknik servis hizmetleri sunmaya devam eden Arçelik şirketi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile size bir telefon kadar yakındır. Alanında uzman servis elemanları en zorlu Arçelik Beyaz Eşya ve elektronik ev cihazı arızalarını bile kısa sürede garantili bir şekilde tamir ediyor. Tek bir ürün ile sınırlı kalmayan hizmetler, tüm ürünleri kapsıyor. Sarıyer Arçelik Servisleri markaya ait klima, kombi, termosifon ve şofben arızalarını da başarıyla sonuçlandıran ekiplerimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Müşterileri için her zaman kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetlerini sunmaya kararlı olan şirket, bu uğurda tüm imkanlarını seferber ediyor.

Arızalı ürün parçalarını yine Arçelik şirketi tarafından imal edilen orijinal yedek malzemeler ile değişen Esenler Arçelik Servisleri yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile başarılı onarımlar yapıyor. Hem gezici servis aracı hemde iş yerinde tamirat yapan ekiplere bozulan Arçelik cihazları gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.  Gün içinde arıza veren Arçelik ürün için servisimizi arayarak destek alabilir yada servis talebinde bulunabilirsiniz. Adresinizi alan servis elemanı en yakın gezici servis aracını adresinize yönlendirir. Eve gelen ekipler zaman kaybetmeden çalışmalara başlar ve arızanın asıl sebebini sizinle paylaşır.

Birinci önceliği arızayı yerinde tamir etmek olan servis elamanları zamanı oldukça verimli bir şekilde kullanır. Her arızanın üstesinden gelecek şekilde eğitim alan usta kadromuz Arçelik şirketi tarafından ön görülen teknik ekipmanların tümüne sahiptir. Güngören Arçelik Servisleri bozulan cihazları tamir ettikten sonra size ilk günkü sağlam haliyle teslim eder. Bölgenizde kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmeti veren ekiplerin telefon numarasına ulaşmak için Teknicservis.com sitesini kullanabilirsiniz.

 

 

 

Etiketler : #İstanbul   #Sarıyer   #   #Esenler   #   #Güngören   #Servisleri   
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler

Makaleler

Hava Durumu


VAN